Untitled Document Lappi Pohjois-Pohjanmaa Keski-Pohjanmaa Etelä-Pohjanmaa Pohjanmaa Satakunta Varsinais-Suomi

Selaa karttaa klikkaamalla.

Yhteystiedot

Pohjanlahden Rantatie, matkailutietoimikunta

Pohjanlahden Rantatien markkinoinnin ja kehittämisen yhteyshenkilöinä toimivat 2013 lähtien Kasitie ry:n alaisen matkailutietoimikunnan jäsenet.

 

 

Lappi

Eija-Sinikka Juho  eija-sinikka.juho(at)tornio.fi , tourist(at)haparandatornio.com

Satu Luiro  satu.luiro(at)lapinliitto.fi

 

Pohjois-Pohjanmaa

Tarja Bäckman  tarja.backman(at)pohjois-pohjanmaa.fi

 

Keski-Pohjanmaa

Jaska Pensaari  jaska.pensaari(at)kokkola.fi

 

Pohjanmaa

Erkki Laakso  erkki.laakso(at)botniatourist.com , office@botniatourist.com

 

Satakunta

Kirsi Sainio  kirsi.sainio(at)maisa.fi

Irene Villanen  Irene.Villanen(at)rauma.fi

 

Varsinais-Suomi

Esa Buri  esa.buri(at)laitila.fi

Satu Hirvenoja  satu.hirvenoja(at)turku.fi

 

 

Pohjanlahden Rantatie -hanke 2011 – 2012 (päättynyt)
Hankkeen vastuullinen johtaja

Professori Maunu Häyrynen
maunu.hayrynen(at)utu.fi
(02) 333 8128, 040 8649 406

 

Projektipäällikkö

Mikael Lähteenmäki
mikael.lahteenmaki(at)utu.fi
(02) 333 8116